filter olejový MANN

Kód produktu MF W71222 (OEM kódy)
Značka MANN
Výrobca/model/motor OPEL/REKORD E (11_, 14_, 16_, 17_-19_)/1,8 S
Sadzba DPH 20 %
Cena
3,49 € s DPH
Vaša cena
2,79 € s DPH

Popis produktu

vonkajsí priemer [mm]: 76 / Vnútorný priemer 1 [mm]: 62 / Vnútorný priemer 2 [mm]: 71 / velkost závitu: M 18 X 1.5 / výska [mm]: 79

Galéria

  • filter olejový MANN

OEM kódy

AC 01 FBO 027
AC X 4034 E
AC X 93
ALCO FILTER SP935
AMC DO-710
A.P. AP 1013
ARMAFILT O-76/84.1
ASAS SP 529
ASHIKA 10-03-398
BOSCH 0 451 103 079
BOSCH 0 451 103 097
BOSCH 0 451 103 204
BOSCH 0 451 103 242
BOSCH 0 451 103 242-30N
BOSCH 9 451 103 800
BOSCH 9 455 081 501
BOSCH F 002 H20 226
BOSCH H 25
BOSCH O 122
BOSCH P 3079
CHAMP LS55
CHAMPION G 102
CITROËN MLS 000-530
CLEAN FILTERS DO 229
COOPERS Z520
CROSLAND 2024
DAEWOO 94797406
DAEWOO 96352845
DAEWOO 96458873
DAEWOO 96458873D
DAEWOO EC94797406
DELPHI EFL 619
DELPHI FX0034
DONALDSON P 55-0047
DONIT FILTER 43.10.104
DONIT FILTER 43.10.157
FIAAM FT 4970
FIAAM FT 4970A
FIAAM FT 4970 CS
FIAT 7083265
FILTRON OP 570
FLEETGUARD LF-3668
FLEETGUARD LF3958
FLEETGUARD LF780
FORD 5 009 285
FORD 5 016 786
FRAD 22.39.03/110
FRAM PH3387
FRAM PH3387A
FRAM PH-4701
FRAM PH4722
GENERAL MOTORS 6439929
GENERAL MOTORS 90144675
GENERAL MOTORS 909144675
GENERAL MOTORS 93156245
GENERAL MOTORS 93156300
GENERAL MOTORS 93156954
GENERAL MOTORS 94630907
GENERAL MOTORS 94632619
GUD FILTERS Z156
HOFFER 7605139
HOFFER 7605139/14
HOFFER 7605139/2
JAPANPARTS J FO-398
KNECHT AW 121
KNECHT OC 90
KNECHT OC 90 OF
KOLBENSCHMIDT 100-OS
LAUTRETTE ELH 4120
LUBERFINER PH47
MANN-FILTER W 712/22
MANN-FILTER W 712/22 (10)
MAPCO 61317
MEAT & DORIA 15139
MEAT & DORIA 15139/14
MEAT & DORIA 15139/2
MEYLE 614 065 0004
MONARK 30 738 079
MOTORCRAFT BFL 38
MOTORCRAFT EFL 257
NIPPARTS J1310900
OPEL 6 50 381
OPEL 6 50 401
OPEL 96 395 221
OPEL VOF93
PBR BC1154
PBR BC1288
PEUGEOT 1109-A9
PM 796888
PURFLUX LS 206
PURFLUX LS 530
PUROLATOR L17244
PUROLATOR L17922
PUROLATOR PER244
QUINTON HAZELL QOF5314
RENAULT 77 01 415 070
SAAB 450 2696
SCANIA 450 2696
SOFIMA S 7130 R
SPIDAN MOF 81 X
TECNOCAR R 317
TEHO 4112
TEHO OK 112
UFI 23.129.02
UNICO FILTER LI 779/22
UNIPART GFE 167
UNIPART GFE 258
VAICO 40-0079
VAUXHALL 931 56300
WEBER LB112
WIX FILTERS 51003
WIX FILTERS 51040
WIX FILTERS 57032
WIX FILTERS V51003
WIX FILTERS WL7129

Nákupný košík (0) »
Spolu: 0,00 €

Bezpečný nákup

Prečítajte si viac o bezpečnom nakupovaní!

VISA Mastercard VISA ELECTRON Maestro V PAY
www.polepyaut.info